• Sleva

TRAVERS CS 2019/2020

16 490 Kč
14 346 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Lehké skialpinistické boty s váhou 980 g. Model s jedinečným rozsahem kloubu až 80°. Model s maximální volností pohybu při chůzi a zároveň poskytuje dostatečnou tuhost pro sjezd. Obsahují systém Boa, který díky plynulému dotahování pomocí lanka zajišťuje perfektní, rovnoměrné dotažení boty. Spodní část boty je propojena s karbonovou stélkou. Vysoká manžeta pokrývá celou vrchní část boty zepředu, chrání tak proti zapadnutí sněhu dovnitř. Boty jsou vybaveny originálními piny DYNAFIT INSERTS a špičkovou vnitřní botičkou Palau.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

Výhody

ACTIVE FIT ZONES LINER - Inovativní vnitřní botička, která se aktivně stará o komfort, přenos sil a flexi.

BOA CLOSURE SYSTEM - Umožňuje snadné, lehké a na milimetr přesné nastavení boty. Nazouvání a vyzouvání je taktéž velmi jednoduché. 

LACE FRAME SYSTEM - Speciální konstrukce skeletu umožňuje v kombinaci s Boa systémem dokonalé usazení nohy v botě a přináší maximum komfortu.

PULLEY LACE GUIDES - Pro dokonalý přenos sil od nártu k prstům bez nepříjemných tlaků. Zlepšují také možnosti tvarování skeletu podle individiálních potřeb.

NO-TORSION BASE - Použitá deska z kombinace materiálů karbon/aramid v oblasti podrážky zajišťuje nejvyšší torzní tuhost a přímý přenos sil.

Technické parametry

Šířka boty: 100mm 

Fischer
U18719